НОВИНИ
СПІЛЬНА ЗАЯВА ОРГАНІЗАЦІЙ АВТОРІВ ЩОДО COVID-19,  Брюссель, 26 березня 2020 року

СПІЛЬНА ЗАЯВА ОРГАНІЗАЦІЙ АВТОРІВ ЩОДО COVID-19, Брюссель, 26 березня 2020 року

Нещодавно кілька великих європейських організацій авторів зробили спільну заяву по ситуації, яка виникла у зв'язку з епідемією COVID-19. Публікуємо повний переклад тексту заяви, посилання на джерело - http://composeralliance.org/authors-organisations-joint-statement-on-covid-19/
ПОВІДОМЛЯЄМО ПРО ПРИЗНАЧЕННЯ ПОВТОРНИХ ЗАГАЛЬНИХ ЗБОРІВ ГО «УААСП»!

ПОВІДОМЛЯЄМО ПРО ПРИЗНАЧЕННЯ ПОВТОРНИХ ЗАГАЛЬНИХ ЗБОРІВ ГО «УААСП»!

Увага! Ми переїхали!

Увага! Ми переїхали!

Доводимо до вашого відома, що від 01.04.2020 року, офіс ГО «УААСП» тимчасово знаходитиметься за адресою: 04053, м. Київ, провулок Киянівський, будинок 3-7, офіс № 223.
Попри переїзд, наш номер телефону та решта контактів залишаються незмінними.
Звертайтеся, завжди вам раді!
Загальні збори та Засідання Авторської ради

Загальні збори та Засідання Авторської ради

Шановні колеги, звертаємо вашу увагу на те, що заплановані на 31 березня 2020р. Загальні збори членів «ГО УААСП» не відбулися з причини не набрання кворуму та задля вашої безпеки.
Повторні Загальні збори пройдуть 16 квітня о 13:00 в режимі онлайн-конференції на платформі ZOOM.
Адреса
для налаштування додатку опублікована нижче. Просимо заздалегідь встановити та перевірити його роботу.
Технічні умови та тестове підключення буде проведено
16 квітня об 11:00
Також повідомляємо , що позачергове засідання Авторської ради оголошується на 16 квітня о 12:00(за годину до Загальних зборів), також в режимі онлайн-конференції на платформі ZOOM.
Ми піклуємося про ваше здоров'я та дотримуємося рекомендацій на період карантину.
Залишайтеся вдома та бережіть себе!
До зустрічі в ефірі!
ЗВЕРНЕННЯ ЖАН-МІШЕЛЬ ЖАРРА ДО УРЯДУ

ЗВЕРНЕННЯ ЖАН-МІШЕЛЬ ЖАРРА ДО УРЯДУ

Шановні колеги,
Жан-Мішель Жарр, Президент Міжнародної конфедерації CISAC, разом зі своїми колегами закликав уряди світу підтримати творців у боротьбі з наслідками безпрецедентної кризи, спричиненої COVID-19. Музична індустрія вже зазнає неймовірних збитків від заходів, направлених на боротьбу з коронавірусом, в тому числі через відміну масових розважальних заходів, закриття кафе, барів, ресторанів, розважальних та торгових центрів. Все це має колосальні негативні наслідки для авторів та інших правовласників, які отримують авторську винагороду за використання своїх творів, зокрема від вищеперераховних закладів та під час концертів. Зазвичай, авторська винагорода складає значну частину доходів авторів, які у більшості випадків є самостійно зайнятими підприємцями.
У своєму зверненні Жан Мішель Жарр наводить приклади країн, де уряди вже вдались до екстреного фінансування творчого сектору та всесторонньої підтримки музикантів. Як показали дослідження, креативні індустрії роблять значний внесок у розвиток економіки і саме автори будуть однією із тих сил, які допоможуть відновити зростання економіки в майбутньому.
В Україні ситуація з авторською винагородою ще більш критична. Неналежним чином впроваджена реформа у сфері інтелектуальної власності призвела до втрати авторами десятків мільйонів гривень авторської винагороди ще до початку кризи, спричиненої COVID-19.
Ми закликаємо Президента України, Прем’єр-міністра України та Міністра з розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України дослухатись до численних звернень світової спільноти та українських авторів і навести лад у сфері авторського права, забезпечити функціонування системи збору роялті та надати авторам допомогу в цій кризовій ситуації.
Карантин

Карантин

Усім привіт!
У нас все добре, але ми дбаємо про здоров'я наших співробітників та улюблених авторів, тому відправляємося на карантин і від завтра (17.03) працюємо віддалено.
Бажаємо усім здоров'я та творчо і з користю провести ці вимушені канікули! На зв'язку!
Контакти: E-MAIL: INFO@UACRR.ORG.UA
ТЕЛЕФОН: +38 044 223 60 40
По питаннях реєстрації авторів та їх творів звертайся за телефонами:
063 155 32 44 - Снігір Ольга
olga.snigir@uacrr.org.ua
050 969 47 79 - Лісовий Олексій oleksii.lisovyi@uacrr.org.ua
067 685 28 65 - Сизоненко Раїса
31 БЕРЕЗНЯ ВІДБУДУТЬСЯ ЗАГАЛЬНІ ЗБОРИ ГО «УААСП»!

31 БЕРЕЗНЯ ВІДБУДУТЬСЯ ЗАГАЛЬНІ ЗБОРИ ГО «УААСП»!

Шановні члени Громадської організації «Українська агенція з авторських та суміжних прав»! Доводимо до Вашого відома, що Загальні збори членів ГО «УААСП» призначено на 31 березня 2020 року! Збори відбудуться у приміщенні офісу ГО «УААСП» за адресою м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 41А, офіс 1-3. Початок засідання – о 14:00.
ЗАГАЛЬНІ ЗБОРИ ГО «УААСП»: ПОЧАТОК НОВОГО СПІВРОБІТНИЦТВА

ЗАГАЛЬНІ ЗБОРИ ГО «УААСП»: ПОЧАТОК НОВОГО СПІВРОБІТНИЦТВА

5 лютого в офісі ГО «УААСП» відбулися перші у 2020 році Загальні збори членів організації. Певно як і належить події, що фактично відкриває для українських авторів їх «діловий рік», ці Загальні збори принесли низку важливих, а в чомусь і визначальних для діяльності агенції рішень.
МЕМОРАНДУМ ПРО ГЛОБАЛЬНЕ ОБ’ЄДНАННЯ АВТОРІВ ТА МУЗИЧНИХ ВИДАВЦІВ УКРАЇНИ

МЕМОРАНДУМ ПРО ГЛОБАЛЬНЕ ОБ’ЄДНАННЯ АВТОРІВ ТА МУЗИЧНИХ ВИДАВЦІВ УКРАЇНИ

Cьогодні ми раді повідомити про об’єднання з цілою спілкою – Громадська спілка «Авторів і видавців музики». Про що уклали відповідний меморандум, повний текст якого наведено нижче. Громадська спілка «Авторів і видавців музики» опікується правами таких відомих українських авторів як Андрій Данилко, Ірина Білик, автори гурту KAZKA, Руслан Квінта, Тамерлан, Борис Кукоба, Олена Мельник, Андрій Тимощік, Юрій Юрченко, Тарас Паненко та інших.
5 ЛЮТОГО 2020 РОКУ ВІДБУДУТЬСЯ ПОВТОРНІ ЗАГАЛЬНІ ЗБОРИ ЧЛЕНІВ ОРГАНІЗАЦІЇ!

5 ЛЮТОГО 2020 РОКУ ВІДБУДУТЬСЯ ПОВТОРНІ ЗАГАЛЬНІ ЗБОРИ ЧЛЕНІВ ОРГАНІЗАЦІЇ!

Шановні члени Громадської організації «Українська агенція з авторських та суміжних прав»!
Доводимо до Вашого відома, що повторні Загальні збори членів ГО «УААСП» призначено на 5 лютого 2020 року!
Збори відбудуться у приміщенні офісу ГО «УААСП» за адресою м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 41А, офіс 1-3. Початок засідання – о 14:00.
ГО «УААСП» ВІТАЄ З НОВИМ РОКОМ І РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!

ГО «УААСП» ВІТАЄ З НОВИМ РОКОМ І РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!

ГО «УААСП» вітає вас із прийдешніми святами!
CISAC: УКРАЇНСЬКІ АВТОРИ ПРИЙШЛИ В ПАРЛАМЕНТ, ЩОБ ВИМАГАТИ СПРАВЕДЛИВИХ ВИПЛАТ ДЛЯ ТВОРЦІВ

CISAC: УКРАЇНСЬКІ АВТОРИ ПРИЙШЛИ В ПАРЛАМЕНТ, ЩОБ ВИМАГАТИ СПРАВЕДЛИВИХ ВИПЛАТ ДЛЯ ТВОРЦІВ

На офіційному сайті CISAC було висвітлено похід в.о. Генерального директора ГО «УААСП» Валерія Харчишина і ще 12 авторів-членів агенції на парламентські слухання до Верховної Ради України.