Дебати “ResiliArt”

14 травня пройшли вже вдруге дебати “ResiliArt”, організовані UNESCO за підтримки CISAC та IFCCD, зібравши разом потужну команду творців та людей творчих професій з усього світу.

Предметом дискусій були коротко- та довгострокові заходи відновлення культурного та креативного секторів, що зазнали збитків, спричиненими Covid-19, а також наполегливий заклик до дій на адресу урядів та впливових політиків аби поставити творців в основу стратегії відновлення.

Доповідачі поділилися історіями про катастрофічний удар, який криза завдала творчому сектору. Уряди повинні захищати права всіх гравців сектору, як великих, так і малих, та забезпечувати їхню справедливу винагороду.

Творчим спільнотам та політикам пропонується розпочати власний рух ResiliArt у своїх країнах та організувати дебати з людьми творчих професій. Понад 80 дебатів розпочато в різних країнах.

Більше тут⬇️

https://www.cisac.org/Newsroom/Articles/CISAC-UNESCO-ResiliArt-and-the-road-to-recovery-The-creative-sector-can-and-will-adapt-to-its-new-reality?fbclid=IwAR0br6H7PdIjhcaaxPpK2t6kx2J5jC9An5rh2IESIFayyDbLzk6Fiktujok