Скасування Дирекції, звільнення заступників Генерального директора, розширення складу Наглядової ради, наближення довгоочікуваного розподілу з «онлайн платформ» та подання чергових кроків з плану оптимізації витрат — такі результати Загальних зборів

    Детально про перебіг питань, про які йшлося  9-го червня на останніх Загальних зборах. 

    Станом на сьогодні -   ситуація  навколо розподілу авторської винагороди, отриманої від цифрових музичних майданчиків, перебуває у фазі технічного доопрацювання і тестування, після зміни та отримання нових  алгоритмів обміну даними між організацією та користувачем.  Строк закінчення налаштування   – 7 липня,  після отримання кінцевих  даних  від  технічної служби. Таким чином, вже найближчим часом, довгоочікуваний інструмент автоматизованого розподілу роялті,  що немає українських аналогів,  почне свою роботу, сповістивши  появою розподілених коштів в особистих онлайн кабінетах авторів/правовласників. 

   Було прийнято важливе структурне рішення – ліквідування Дирекції, було звільнення Заступника Генерального директора – Директора з розвитку Рижого Сергія Миколайовича та Заступника Генерального директора - Директора з міжнародної співпраці та ліцензування Цимбал Людмилу Анатоліївну. змінено виконавчий орган на одноосібний - Генеральний директор. На посаду Генерального директора призначено Харчишина Валерія Володимировича.

   Ще на початку року було проведено аудиторську перевірку діяльності ГО «УААСП»  і  прийняті рішення про оптимізацію витрат. На сьогодні маємо добровільні посадові скорочення,  зменшення заробітних плат та внесено зміни  до штатного розпису,  завдяки чому вдалося скоротити витрати на фонд оплати праці в середньому на 46%  у порівнянні з попередніми періодами,  а також знижені витрати на утримання офісу в 6 разів,  що в загальному підрахунку  прогнозовано призведе до економії  близько  7 мільйонів гривень на рік. 

  Окрім зазначеного,    обговорено низку поточних та важливих питать,  зокрема,   перспективу прийняття у другому читанні законопроекту 3377,  що нарешті дозволить  «розблокувати» діяльність організації,  зупинка якої призвела до значних втрат усіх категорій правовласників світу. 

 Скасування Дирекції, звільнення заступників Генерального директора, розширення складу Наглядової  ради,  наближення  довгоочікуваного розподілу з «онлайн платформ»  та представлення  чергових  кроків  з плану оптимізації витрат — таким  продуктивним списком позитивних змін завершилися  Загальні  збори членів організації, за пристутності представників Наглядової ради,  що відбулися  минулого тижня  в приміщенні нового  офісу «ГО УААСП».