ВАЛЕРІЙ ХАРЧИШИН ОЧОЛИВ ГО «УААСП»!

Готуючись до чергових зборів членів ГО «УААСП», організація вважає необхідним повідомити про продовження реформ у діяльності об’єднання.

Одним з найскладніших моментів в діяльності будь-якого авторського товариства є, як це не дивно на перший погляд, недостатня обізнаність самих авторів зі всіма операційними процесами та законами у царині авторського права. Звичайно, головне покликання митця – створювати твори, тому поринути з головою у вивчення юридичних та управлінських деталей, є, безумовно, для авторів не зовсім природнім. Втім, без цього важливого нюансу управління авторами своєю організацією перетворюється фактично на декоративну фікцію, а обговорення будь-яких подальших кроків та майбутнього розвитку виглядає як в якомусь сенсі художня творчість, далека від реалій індустрії.

Розуміючи це, Наглядова та Авторська ради ГО «УААСП» за останній час доклали максимальних зусиль до закриття цієї інформаційної прогалини. Дякуючи проактивній позиції авторів, можна констатувати в нашій спільноті на сьогоднішній день більшу обізнаність та залученість до питань авторського права та аспектів, які виникають в процесі управління ними.

Тому на цьому етапі розвитку організації абсолютно логічною та доречною є пропозиція Генерального директора ГО «УААСП» Дмитра Дмитровича Костюка, який доклав багато зусиль для того, щоб організація стала на ноги, до складання з себе повноважень Генерального директора задля того, щоб автори, які тепер вже мають більше спеціалізованих знань, стали фаховішими та були більше залучені до керування своїми справами. Цьому рішенню передувало, звичайно, жваве відкрите неформальне обговорення авторів та менеджменту. Врешті на перехідному етапі ми раді вітати у якості тимчасово виконуючого обов’язки Генерального директора ГО «УААСП» Валерія Харчишина, автора та музиканта, який не потребує зайвих компліментарних характеристик і дякуємо Валерію за його бажання взяти на себе такі функції. Вже 5 листопада відбудуться Загальні збори членів організації, на яких, згідно вимог Статуту, буде обрано нового Генерального директора ГО «УААСП».

В подальшому, з урахуванням існуючих недоліків в роботі об’єднання, які є завжди в роботі будь-якої молодої організації, тим більше в галузі, яка сама по собі потребує реформування, планується презентація цілої програми абсолютно інноваційних, в якомусь сенсі несподіваних, кроків з розвитку діяльності ГО «УААСП», про що ми будемо із задоволенням інформувати спільноту та всіляко залучати авторів до обговорення її реалізації.

Ми раді будемо бачити в своїх лавах в якості нових членів усіх зацікавлених авторів та правовласників. Особливо вітаємо надання авторами будь-якого роду пропозицій із вдосконалення роботи по управлінню правами та із задоволенням підтримаємо увесь спектр дискусій щодо обраної нами сфери діяльності.