ЗАГАЛЬНІ ЗБОРИ ГО «УААСП» - НОВІ АВТОРИ, НОВІ ГОРИЗОНТИ

16 грудня відбулися засідання Авторської ради і чергові збори членів ГО «УААСП», які продовжили загальний рух до розширення представництва українських авторів в організації – до лав нашої спільноти було прийнято 19 нових членів (декотрі з них одразу ж були обрані до складу Авторської ради, щоб надати нашій ватазі додаткової енергії).

Музиканти гурту «Антитіла» Тарас Тополя та Сергій Вусик, відомі своєю проактивною життєвою позицією, давно небайдужі до авторських справ, тож тепер їм буде де розвернутись у складі Авторської ради.

Олексій «Потап» Потапенко додасть Авторській раді креативності, імпровізаційності, властивої його творчості так само, як і в цілому видавництву «MOZGI Entertainment», яке співпрацює з ГО «УААСП».

Надзвичайно раді бачити членом організації і членом Авторської ради одного з «піонерів» вітчизняного шоу-бізнесу – музиканта, музичного менеджера та продюсера Юрія Нікітіна, творця та натхненника багатьох значущих українських музичних проектів, очільника видавництва «Mamamusic». Великий досвід та системне мислення Юрія безперечно надасть належного апгрейду нашій діяльності.

Керуючись принципами рівномірного представництва митців різних амплуа, ми нарешті маємо серед членів Авторської ради талановитого поета та сонграйтера Миколу Бровченка, автора багатьох хітів, митця широко обізнаного не тільки у творчих сферах, а й в більш широких, культурологічних аспектах. Вважаємо, це дуже необхідна фарба нашої «палітри».

Доєднався до Авторської ради і Сергій «Шура» Гера, музикант групи «Друга Ріка», який «лупає цю скалу» давно, має неабиякий авторитет і свої власні думки на рахунок авторського життя.

Відбулися зміни і в Наглядовій раді – до неї доєднався знаний фахівець та експерт галузі Сергій Рогожіна.

Повний список нових членів організації – дивіться нижче:

1. Абдуліна Ірина Вікторівна
2. Алмаші Золтан Гаврилович
3. Бесєда Андрій Васильович
4. Богомаз Марина Володимирівна
5. Дерманський Олександр Степанович
6. Кдирова Інеш Осербаївна
7. Корнилюк Максим Вікторович
8. Кушнаренко Діана Володимирівна
9. Мартиненко Ірина Сергіївна
10. Мирошниченко Олександр Миколайович
11. Нікітін Юрій Володимирович
12. Потапенко Олексій Андрійович
13. Січкарчук Віталій Юрійович
14. Тополя Тарас Володимирович
15. Федоренко Ірина Анатоліївна
16. Філончук Ольга Леонідівна
17. Чепур Сергій Петрович
18. Швець Надія Федорівна
19. Шевченко Олександр Борисович