Олександр «Корадо» Барановський, гурт «Друга Ріка»

Барановський Олександр Ігорьович – український музикант, гітарист, співзасновник та співавтор пісень рок-гурту «Друга Ріка». Народився 15 серпня 1974 року у місті Житомир. 

Гурт «Друга Ріка» є одним із найуспішніших на українській сцені. За 28 років активної та плідної творчої діяльності колектив випустив 7 студійних альбомів (платівка «Рекорди» набула статусу «золотого» в день виходу, а альбом «Піраміда» посів перше місце на ресурсі Google Play у перший тиждень релізу), 2 збірки та концертний альбом «Інша Ріка». Сингли гурту потрапляли до таких чартів, як: Ukraine Top 40, Top City & Country Radio Hits, Ukraine Rock Top 20, European Official Top 100.

На рахунку гурту «Друга Ріка» – участь у великій кількості фестивалів та проведення численних концертних турів Україною, Європою та США, а також у 2008 році створення власного проєкту «Rock’n’Roll saves the world», в рамках якого було записано пісню «Світ на різних берегах» з турецькими рок-музикантами Mor ve Ötesi та з гуртом ТОКіО «Догоним! Доженемо!».

У 2019 році гурт став одним з небагатьох колективів в Україні, що за обмежений час зібрав sold out на концерт у найбільшому залі країни для виступів – «Палаці Спорту» (були присутні 8000 глядачів).

Останній сингл гурту «Чи ти почув», виданий під час повномасштабного вторгнення, багато тижнів поспіль тримався у топі українських чартів та потрапив у ТОП-40 найротованіших пісень країни за 2022 рік.

З початку повномасштабного вторгнення росії в Україну «Друга Ріка», як і багато їхніх колег по сцені, взяли на себе благочинну місію. Проведення благодійних концертів в Україні та за кордоном вже стало традиційним для музикантів.

У 2023 році гурт здійснив всесвітній тур, відігравши 56 концертів у 10 країнах: Україні, Польщі, Словаччині, Швейцарії, Австрії, Німеччині, Чехії, Румунії, США та Канаді. Завдяки підтримці своїх шанувальників, протягом 2022-2023 років музиканти зібрали понад 13 мільйонів гривень для допомоги українській армії.

Офіційні сторінки Олександра Барановського:

Facebook

Instagram

Офіційні сторінки гурту «Друга Ріка»:

Facebook

Instagram

YouTube

TikTok

Сайт

Apple Music

Spotify

Deezer

Amazon Music

Qobuz

Tidal