КОРИСТУВАЧАМ

ГО «УААСП» – авторська організація, що ліцензує музичні і драматичні твори для суб'єктів господарювання в Україні. Ліцензія від ГО «УААСП» – єдиний дійсно надійний інструмент для легального використання найбільш широкого каталогу музики в Україні. Такий договір необхідно мати власникам кафе, барів, ресторанів, торгових центрів, театрам, циркам, організаторам концертів та ін.

ГО «УААСП» – провідна організація колективного управління (ОКУ) правами автора в Україні, яка виконує важливу функцію та є для українських і світових авторів ефективним інструментом отримання роялті за свою творчість. А для користувачів – надійним провідником в легальному використанні музики.

Відповідно до статей 13, 41, 54, 55 Конституції України, ст. 426, 443 Цивільного кодексу України, статей 17, 39, 40, 43, 45, 47-52 Закону України «Про авторське право і суміжні права» використання творів припустиме тільки з дозволу автора (чи співавторів), виконавця, виробника фонограм (відеограм) і з обов’язковою виплатою їм винагороди за використання творів. Згідно чинного законодавства, використання авторських творів без ліцензії тягне за собою цивільну, адміністративну і кримінальну відповідальність.

Відповідно до Закону України «Про авторське право і суміжні права» автори та інші правовласники мають право уповноважувати організації колективного управління здійснювати управління їхніми правами. ГО «УААСП», діючи в інтересах автора, проводить переговори з користувачами, укладає ліцензійні договори на використання музичних творів, розподіляє і виплачує отриману від користувача авторську винагороду між авторами і правовласниками.