Директорка з правових питань ГО «УААСП» Євгенія Назаренко розповіла європейським партнерам про діяльність нашої ОКУ нині

19 жовтня у Вільнюсі відбулася зустріч представників авторських організацій Asociacija LATGA, AKKA LAA та Eesti Autorite Ühing. Однією з основних тем обговорення були шляхи допомоги українським авторам. Наша організація радо долучилась до європейських партнерів, яким директорка з правових питань ГО «УААСП» Євгенія Назаренко, крім виказаної подяки, розповіла, в яких умовах працює нині ОКУ та яких успіхів досягла наша організація попри військові дії на території України. Зокрема, проведено більше 1200 виплат допомоги українським творцям, були здобуті перемоги в усіх судових справах під час війни, а також близько 200 нових авторів за 9 місяців передали права на управління в ГО «УААСП».

«Працівниками ГО «УААСП» ведеться активна робота над імплементацією норм європейського законодавства до нормативно-правових актів України. Наші спеціалісти беруть участь у розробці низки проєктів законів у сфері авторського права та суміжних прав, дають рекомендації та пропозиції щодо ситуації, що склалася навколо акредитації організацій колективного управління. Нам дуже хочеться, щоб захист авторського права в Україні був на високому рівні, як це працює в усьому цивілізованому світі», – поділилася поточними справами Євгенія Назаренко.

ГО «УААСП» отримала розуміння,  що допомога українським творцям буде надаватися всіма можливими способами. Ми дякуємо нашим партнерам за безумовну підтримку, яка відчувається не тільки на словах.