ГО «УААСП» ОГОЛОШУЄ ПРО ПОЧАТОК СПІВПРАЦІ З РАДІОСТАНЦІЯМИ TAVR MEDIA ТА ІНШИМИ FM-МОВНИКАМИ
Відбулася історична подія у сфері колективного управління авторськими та суміжними правами на музичні твори та фонограми. Цьому моменту передували майже 4 роки боротьби за отримання акредитацій, підписання кількох меморандумів про співпрацю тощо і, нарешті, можемо повідомити: ми досягли порозуміння та розпочали співпрацю з радіостанціями TAVR Mediа, ТРК «Люкс», Медіахолдингу «Розвиток» та низкою інших FM-мовників України.

«Ми вважаємо ГО «УААСП» найбільш серйозним гравцем на ринку. У мене є оптимістичні передчуття щодо цієї співпраці. Ми – цивілізований гравець і наша мета – виплачувати винагороду авторам», – зазначив очільник TAVR Mediа Ігор Чернишов.

Наразі ГО «УААСП» підписала угоди з дев’ятьма радіостанціями TAVR Mediа: «Хіт FM», «Наше радіо», «Мелодія FM», «Radio Relax», «Класик Радіо», «Radio Jazz», «Радіо Рокс», «KISS FM» та «Радіо Байрактар». А також з двома мовниками Медіахолдингу «Розвиток»: «Авторадіо» та «Радіо П'ятниця», та ТРК «Люкс», що налічує три радіостанції: «Радіо Максимум», «Nostalgie» та «Люкс FM».

Крім вищезгаданих мовників, наша організація також розпочала співпрацю з такими радіостанціями: «Накипіло», «Memory of Ukraine», «Urban Space Radio», «Західний полюс», «Радіо 7», «Пісня радіо».

Це перші 20 радіостанцій, з якими ГО «УААСП» підписала ліцензійну угоду на використання авторських творів та договір про отримання справедливої винагороди за суміжні права.

Що це значить для авторів/правовласників, музика яких звучить в радіоефірі? Віднині автори ГО «УААСП», чиї композиції є в ротації цих радіомовників, почнуть отримувати справедливу винагороду (роялті) за публічне сповіщення їхньої музики.

«Я щиро вдячний всім керівникам радіостанцій та власникам бізнесу, які обирають європейський сценарій ведення бізнесу. Зокрема представникам TAVR Mediа за протекцію, модерацію та просування підписання угоди з ГО «УААСП», завдяки якій автори України та світу, що передали свої права на управління нашій організації, будуть отримувати справедливу винагороду за використання їхніх творів в етерах радіостанцій», – прокоментував подію генеральний директор ГО «УААСП» Валерій Харчишин.

На черзі підписання угод з абсолютною більшістю радіомереж, та, сподіваємось, до кінця року охопити 100% у сфері мовлення.

Дякуємо усім прозорим вітчизняним радіостанціям за соціально-відповідальний крок та вагомий внесок у розвиток української музичної культури. Сподіваємось, що цей доволі благородний для нашої країни вчинок з легалізації діяльності спонукатиме також і українське телебачення до сплати винагороди авторам за використання їхнього музичного контенту.

Долучайтеся до нашої організації колективного управління, щоб навести лад у публічній сфері та отримати справедливу винагороду за свою творчість від усіх користувачів.