«Криза, війна – це не застій, а час для розвитку»: Генеральний директор ГО «УААСП» Валерій Харчишин звернувся до світової спільноти

Під час цьогорічної Генеральної асамблеї Міжнародної конфедерації товариств авторів і композиторів CISAC генеральний директор ГО «УААСП» Валерій Харчишин звернувся до партнерів та колег з проханням підтримати Україну на шляху до запровадження автоматизації ідентифікації, звітності та отримання електронної онлайн-ліцензії з онлайн-оплатою. 

Автоматизація дозволить максимально оптимізувати роботу організацій колективного управління, тим самим збільшити кількість отриманих користувачами ліцензій та в результаті збільшити виплати роялті авторам. 

«Наша задача – допомогти користувачам з ідентифікацією робіт і формуванням політики використання, тобто прагнемо до автоматизації процесу. Ми хотіли б представити спеціальний додаток/програмне забезпечення, щоб охопити весь ринок користувачів. Здійснивши це, Україна могла б стати гарним прикладом для наслідування. Криза, війна – це не застій, а час для розвитку. І ми не хочемо його втратити. Ми бачимо своє майбутнє в цифровізації та спрощенні світу для людей майбутнього», – звернувся Валерій Харчишин до міжнародних колег.

Зокрема він наголосив на необхідності фінансової допомоги від світової спільноти у впровадженні автоматизації в українській сфері роялті. Тільки так країна зможе наблизитися до європейських стандартів, а автори світу та України отримувати справедливу винагороду за свою творчість.

Повне звернення Валерія Харчишина можна переглянути на YouTube за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=TxXIVNB-znk