26 травня - Загальні збори та Авторська рада

Громадська організація «Українська агенція з авторських та суміжних прав» повідомляє (далі – ГО «УААСП»), з метою дотримання приписів Закону України «Про ефективне управління майновими правами правовласників у сфері авторського права і (або) суміжних прав» та виконання вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 "Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 (зі змінами та доповненнями)", Закону України “Про захист населення від інфекційних хвороб”, повідомляє наступне.

Раніше ми повідомляли про проведення повторних Загальних зборів членів ГО «УААСП» 30 квітня 2020 року о 12 год. 00 хв. в приміщені ГО «УААСП». Водночас, до Постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 "Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2" внесено зміни, якими заборонено до 11 травня 2020 року проведення всіх масових (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів, крім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування, індивідуальних тренувальних занять (біг, хода, їзда на велосипеді, рух на активних візках спортсменів з інвалідністю) спортсменів штатних команд національних збірних команд України з олімпійських, неолімпійських, національних видів спорту та видів спорту осіб з інвалідністю, за умови забезпечення учасників засобами індивідуального захисту, зокрема респіраторами або захисними масками, у тому числі виготовленими самостійно, а також дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів.

У зв`язку з вищезазначеним, зважаючи на необхідність виконання ГО «УААСП» приписів вищезазначених законів, повідомляємо, що повторні Загальні збори членів ГО «УААСП», заплановані на 30 квітня 2020 р. вважаються такими, що скасовано з причини продовження карантину.

Загальні збори членів ГО «УААСП» призначено на 26 травня 2020 р. о 13:00, за адресою: м. Київ, провулок Киянівський, б. 3-7, офіс 223.

Порядок денний Загальних зборів членів ГО «УААСП»:

  • 1) Розгляд висновку аудитора.
  • 2) Розгляд питань щодо внесення змін до кошторису ГО «УААСП» на 2020 рік.
  • 3) Розгляд кадрових питань.
  • 4) Інше. 

Також повідомляємо , що засідання Авторської ради оголошується на 14 травня  о 13:00 у приміщенні офісу ГО «УААСП» за адресою: м. Київ, провулок Киянівський , б. 3-7, офіс 223.

Ми піклуємося про ваше здоров'я та дотримуємося рекомендацій на період карантину.
Залишайтеся вдома та бережіть себе!