ПОВТОРНІ ЗАГАЛЬНІ ЗБОРИ ЧЛЕНІВ ГО «УААСП» ПРИЗНАЧЕНО НА 11 БЕРЕЗНЯ 2024 РОКУ

Шановні члени Громадської організації «Українська агенція з авторських та суміжних прав»,

Громадська організація «Українська агенція з авторських та суміжних прав» повідомляє, що Загальні збори членів ГО «УААСП», заплановані на 23 лютого 2024 року, не відбулися з причини відсутності кворуму (присутність менше 50 відсотків загальної кількості членів організації, що мають право голосу).

Повторні Загальні збори членів ГО «УААСП» призначено на 11 березня 2024 року в офісі організації за адресою: місто Київ, вулиця Вавілових, 15-А. Початок засідання – о 13:00.

Порядок денний засідання Загальних зборів членів ГО «УААСП»:

  1. Прийняття рішення про обрання Головуючого Загальних зборів та Секретаря Загальних зборів, а також прийняття рішення про надання доручення на складення та підписання Протоколу Загальних зборів членів ГО «УААСП», інших документів, відповідно до прийнятих на Загальних зборах рішень.
  2. Прийняття рішення щодо затвердження Щорічного звіту про діяльність організації колективного управління Громадської організації «Українська агенція з авторських та суміжних прав» за 2023 рік.
  3. Розгляд питання щодо затвердження кандидатури для проведення аудиторської перевірки ГО «УААСП».
  4. Заслуховування та затвердження звіту Генерального директора ГО «УААСП» відповідно до ч. 3 ст. 8 Закону України «Про ефективне управління майновими правами правовласників у сфері авторського права і (або) суміжних прав» та умов п. 6.3.2.25. Статуту ГО «УААСП».
  5. Заслуховування та вирішення питання щодо затвердження звітів членів Наглядової ради ГО «УААСП» відповідно до ч. 3 ст. 8 Закону України «Про ефективне управління майновими правами правовласників у сфері авторського права і (або) суміжних прав» та умов п. 7.9. Статуту ГО «УААСП».
  6. Заслуховування та вирішення питання щодо затвердження звітів членів Авторської ради ГО «УААСП» відповідно до умов п. 6.2.3.17. Статуту ГО «УААСП».
  7. Прийняття рішення щодо складення та затвердження кошторису витрат ГО «УААСП» на 2024 рік, а також прийняття рішення щодо надання повноважень на підписання кошторису витрат ГО «УААСП» на 2024 рік.
  8. Інші питання.

Якщо ви плануєте бути присутніми на зборах – заповніть, будь ласка, форму, і ми вам надішлемо нагадування –https://bit.ly/3uJ4wv9/.