КОРИСТУВАЧУ
ЧОМУ ЦЕ НЕОБХІДНО?
Найбільш надійним засобом забезпечення авторів належною винагородою (роялті) є саме укладення ліцензійної угоди з правовласником. Саме цим і опікується «Українська агенція з авторських і суміжних прав», і ця система є чинником подальшого розвитку вітчизняної культури і мистецтва, а також і запорукою привабливості України для іноземних виконавців.
НАШ КАТАЛОГ АВТОРІВ І ТВОРІВ

ГО «УААСП» управляє на території України майже всім світовим музичним репертуаром. На основі укладених договорів про взаємне представництво інтересів з іноземними ОКУ в управлінні ГО «УААСП» знаходяться твори, які в тому числі входять в каталоги таких компаній як Warner Music Group, Sony Music, Universal Music Group, BMG Rights Management, EMI Music Publishing, Fox Music Imagem, MGM Music та інших. Загалом репертуар ГО «УААСП» складає близько 150 млн. творів – в тому числі, і 81 млн.

КОРИСТУВАЧАМ
ГО «УААСП», ДІЮЧИ В ІНТЕРЕСАХ АВТОРА, ПРОВОДИТЬ ПЕРЕГОВОРИ З КОРИСТУВАЧАМИ, УКЛАДАЄ ЛІЦЕНЗІЙНІ ДОГОВОРИ НА ВИКОРИСТАННЯ МУЗИЧНИХ ТВОРІВ І РОЗПОДІЛЯЄ І ВИПЛАЧУЄ ОТРИМАНУ ВІД КОРИСТУВАЧА АВТОРСЬКУ ВИНАГОРОДУ МІЖ АВТОРАМИ І ПРАВОВЛАСНИКАМИ.
НАШІ ПАРТНЕРИ
nashi-partneri.html