НОВИНИ
13 липня - Загальні збори членів ГО

13 липня - Загальні збори членів ГО "УААСП"

Громадська організація «Українська агенція з авторських та суміжних прав»  повідомляє: 

 нові Загальні збори членів ГО «УААСП» призначено на 13 липня 2020 р. о 12:00 в приміщенні офісу ГО «УААСП» за адресою: м. Київ, вул. Вавілових, б. 15А.

Порядок денний Загальних зборів членів ГО «УААСП»:

1) Внесення змін до кошторису ГО «УААСП» на 2020 рік;
2) Інше.
До зустрічі!
Скасування Дирекції, звільнення заступників Генерального директора, розширення складу Наглядової  ради, наближення  довгоочікуваного розподілу з «онлайн платформ»  та  подання чергових  кроків з плану оптимізації витрат — такі результати Загальних зборів

Скасування Дирекції, звільнення заступників Генерального директора, розширення складу Наглядової ради, наближення довгоочікуваного розподілу з «онлайн платформ» та подання чергових кроків з плану оптимізації витрат — такі результати Загальних зборів

Окрім зазначеного, обговорено низку поточних питать, зокрема, надважливу перспективу прийняття у другому читанні законопроекту 3377, що нарешті дозволить розблокувати діяльність організації, обмеження якої призвела до значних фінансових втрат усіх категорій правовласників України і світу.

Врахуйте правки до законопроекту 3377! Звернення українських авторів до влади

Врахуйте правки до законопроекту 3377! Звернення українських авторів до влади

16 червня у стінах ВР відбудеться голосування вкрай важливого для всіх авторів законопроекту #3377 "Про підтримку креативних індустрій на період карантину, спричиненого вірусом #COVID19" Ми закликаємо народних депутатів підтримати цей законопроект, врахувавши правки, які забезпечать належне функціонування індустрії авторських прав і врешті приєднають Україну до цивілізованого світу, де захищені всі правовласники. Ми дякуємо @Олександр Ткаченко за те, що почув, та усім депутатам Комітету з гуманітарних питань - за небайдужість до авторів та правовласників.
Наступним Президентом CISAC обрано Б'єрна Ульвеуса

Наступним Президентом CISAC обрано Б'єрна Ульвеуса

29 травня 2020 року, Б'єрн Ульвеус був призначений на посаду Президента CISAC, міжнародної конфедерації авторських товариств та найбільшої спільноти творців у світі. Б'єрн Ульвеус та Бенні Андерссон є одним з найбільш успішних дуетів авторів пісень всіх часів.
Пан Ульвеус, співзасновник гурту ABBA та автор більш як 150 хітових пісень та шоу, створив музику, що надихнула світ та охопила земну кулю. Він також є активним борцем за права творців. Він привносить глибоке розуміння креативних індустрій та систем, що допомагають авторам отримувати справедливу оплату за їхні твори.
CISAC опублікував свій щорічний звіт за 2020 рік

CISAC опублікував свій щорічний звіт за 2020 рік

Вчора CISAC опублікував свій щорічний звіт за 2020 рік, в якому висвітлив результати роботи
Конфедерації, яка об’єднує 232 авторських товариства у всьому світі.
У звіті окреслено діяльність CISAC протягом останніх 12-ти місяців, включаючи низку заходів, які
було вжито для підтримки членів CISAC в рамках кризи Covid-19.
В звіті також йдеться про події в колективному управлінні України та кроки, які робить CISAC,
щоб стабілізувати ситуацію, зокрема про лобістську та методичну підтримку ГО УААСП.
Про український шоу-бізнес під час карантину

Про український шоу-бізнес під час карантину

Дебати “ResiliArt”

Дебати “ResiliArt”

14 травня пройшли вже вдруге дебати “ResiliArt”, організовані UNESCO за підтримки CISAC та IFCCD, зібравши разом потужну команду творців та людей творчих професій з усього світу.

Предметом дискусій були коротко- та довгострокові заходи відновлення культурного та креативного секторів, що зазнали збитків, спричиненими Covid-19, а також наполегливий заклик до дій на адресу урядів та впливових політиків аби поставити творців в основу стратегії відновлення.
#silentprotest

#silentprotest

"Цей текст не про музику. Цей текст про те, як її хочуть знищити."
Тарас Тополя про кризу в музичній індустрії на ток-шоу Свобода слова Савіка Шустера

Тарас Тополя про кризу в музичній індустрії на ток-шоу Свобода слова Савіка Шустера

1 травня, в студії соціально-політичного ток-шоу Свобода слова Савіка Шустера, лідер гурту «АНТИТІЛА» та Віце-президент Авторської ради ГО «УААСП» Тарас Тополя виступив про актуальну проблему, що стосується кожного автора в період карантину: про зміни до законопроекту 3377 і розблокування виплат авторам.
26 ТРАВНЯ - ЗАГАЛЬНІ ЗБОРИ ТА АВТОРСЬКА РАДА

26 ТРАВНЯ - ЗАГАЛЬНІ ЗБОРИ ТА АВТОРСЬКА РАДА

Загальні збори членів ГО «УААСП» призначено на 26 травня 2020 р. о 13:00, за адресою: м. Київ, провулок Киянівський, б. 3-7, офіс 223.

Порядок денний Загальних зборів членів ГО «УААСП»:

1) Розгляд висновку аудитора.
2) Розгляд питань щодо внесення змін до кошторису ГО «УААСП» на 2020 рік.
3) Розгляд кадрових питань.
4) Інше.
Також повідомляємо , що засідання Авторської ради оголошується на 14 травня о 13:00 у приміщенні офісу ГО «УААСП» за адресою: м. Київ, провулок Киянівський , б. 3-7, офіс 223.
Шановні автори та правовласники!

Шановні автори та правовласники!

ТЕСТ ZOOM

ТЕСТ ZOOM

Приєднуйтесь до тестової сесії за посиланням