НОВИНИ
Стань частиною нашої команди!

Стань частиною нашої команди!

В рамках продовження оптимізації витрат на утримання офісу ГО УААСП, повідомляємо про скорочення наступних посад:
Радника Генерального Директора (Костюк Д.Д.) та
Директора з адміністративних питань (Іванович О.В.).

Натомість, оголошуємо додатковий набір студентів старших курсів для залучення у розширенні регіональних представництв, а також волонтерів - спецілістів, для проведення просвітницької діяльності серед авторів, та спеціалістів роботи з соціальними мережами та створенню пізнавального контенту.
Найкращі попадуть в наш кадровий резерв та стануть частиною нашої команди!
Юридичні новини

Юридичні новини

Якби ГО "УААСП" була б музичним гуртом, тоді ми були б вдячні нашим опонентам за створення довершених міфів та пристрасних історій про наше загадкове минуле та чорну діяльність. Цього б вистачило на цілу музичну виставу в двох діях без перерви, хто знає, можливо хтось з наших численних авторів колись в майбутньому візьмется за створення подібного шоу.
А менеджмент має займатися своєю справою. Тож ми поспішаємо поділитися новинами, аби розвіяти чутки і показати справжню ситуацію в правовому полі щодо претензій до ГО "УААСП" про законності міжнародних договорів. Нижче ми представляємо перелік виграних нашими юристами судових справ, просимо всіх бажаючих ознайомитися. Ми не поширюємо чутки і плітки про інших, ми системно робимо свою справу. Долучайтеся до найбільшої авторської ОКУ в Україні!
Щочетверга на нащій сторінці Facebook  - марафон з питань авторського права і новин зі сфери ОКУ

Щочетверга на нащій сторінці Facebook - марафон з питань авторського права і новин зі сфери ОКУ

Минулого тижня ми провели перший марафон з питань авторського права і новин зі сфери ОКУ, обговорили роботу над удосконаленням законів, над якими працює наша команда, підготовку до акредитації. Щочетверга ми плануємо проведення таких онлайн-стрімів на нашій сторінці ФБ, щоразу- нові гості і фахівці! До наших дискусій планують долучатися і колеги з партнерских ОКУ з усього світу! Приєднуйтесь і ви! Наша мета - максимально доносити потрібну інформацію українським авторам, правовласникам і користувачам!
Марафон живих стрімів з ГО УААСП

Марафон живих стрімів з ГО УААСП

Ми розпочинаємо марафон живих стрімів з ГО УААСП, в яких Генеральний директор ГО УААСП Валерій Харчишин, члени ГО УААСП, фахівці нашої організації та провідних західних ОКУ будуть інформувати авторську спільноту про актуальні новини у сфері авторського права та імплементацію реформи колективного управління в Україні!
Музичний бізнес. Авторські права в Україні та ЄС

Музичний бізнес. Авторські права в Україні та ЄС

Вчора відбувся цікавий онлайн-захід "Музичний бізнес. Авторські права в Україні та ЄС", організований House of Europe.
Доброго дня! Лінк на відеоконференцію з організаторами концертів  - https://us02web.zoom.us/j/84864181203?pwd=d25EMWhLVXBJMVRiaXFjT3ZvYkV4UT09  Початок о 12:00

Доброго дня! Лінк на відеоконференцію з організаторами концертів - https://us02web.zoom.us/j/84864181203?pwd=d25EMWhLVXBJMVRiaXFjT3ZvYkV4UT09 Початок о 12:00

Лінк на відеоконференцію з організаторами концертів - https://us02web.zoom.us/j/84864181203?pwd=d25EMWhLVXBJMVRiaXFjT3ZvYkV4UT09
Початок о 12:00
07 вересня 2020 року о 12:00 - відеоконференція з організаторами концертів

07 вересня 2020 року о 12:00 - відеоконференція з організаторами концертів

ГО УААСП ініціює проведення відеоконференції з організаторами концертів для обговорення змін в сфері колективного управління, пов’язаних із вступом в силу Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо державної підтримки сфери культури, креативних індустрій, туризму, малого та середнього бізнесу у зв'язку з дією обмежувальних заходів, пов'язаних із поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)».

Запрошуємо всіх організаторів концертів для участі у зум-конференції, яка відбудеться 07 вересня 2020 року о 12:00. Про всі деталі щодо підключення буде повідомлено додатково.
Від 3 по 17 вересня наша команда працюватиме віддалено!

Від 3 по 17 вересня наша команда працюватиме віддалено!

Шановні добродії, звертаємо вашу увагу, що y зв'язку з надзвичайною епідеміологічною ситуацією та підтвердженим випадком захворювання на короновірусну інфекцію одним з працівників офісу ГО "УААСП", від 3 по 17 вересня наша команда працюватиме віддалено.
Ми на зв'язку, як і раніше!
ТЕЛЕФОН:
+38 044 223 60 40
E-MAIL: INFO@UACRR.ORG.UA.
Будьте здорові! Бережіть себе!
Ініціативна група ГО УААСП з приводу врегулювання суперечок між авторами музичних творів та організаторами урочистостей до 29-ї річниці Дня Незалежності України.

Ініціативна група ГО УААСП з приводу врегулювання суперечок між авторами музичних творів та організаторами урочистостей до 29-ї річниці Дня Незалежності України.

Результати повторних Загальних зборів 6 серпня

Результати повторних Загальних зборів 6 серпня

6 серпня, незважаючи на сонячну погоду та пляжний настрій, в офісі ГО «УААСП» відбулися повторні Загальні збори, на яких було людно, спекотно, але й продуктивно. Перш за все, ми раді вітати нашого нового члена Наглядової ради – Ірину Горову, CEO&Co-Founder в MOZGI GROUP, а також дякуємо Сергію Рогожине, який залишив наглядовий орган, за плідну співпрацю! Окрім того, було розглянуто багато важливих питань, зокрема: перегляд діючих тарифів, внесення змін до кошторису, подробиці – далі!

13 липня - Загальні збори членів ГО

13 липня - Загальні збори членів ГО "УААСП"

Громадська організація «Українська агенція з авторських та суміжних прав»  повідомляє: 

 нові Загальні збори членів ГО «УААСП» призначено на 13 липня 2020 р. о 12:00 в приміщенні офісу ГО «УААСП» за адресою: м. Київ, вул. Вавілових, б. 15А.

Порядок денний Загальних зборів членів ГО «УААСП»:

1) Внесення змін до кошторису ГО «УААСП» на 2020 рік;
2) Інше.
До зустрічі!
Скасування Дирекції, звільнення заступників Генерального директора, розширення складу Наглядової  ради, наближення  довгоочікуваного розподілу з «онлайн платформ»  та  подання чергових  кроків з плану оптимізації витрат — такі результати Загальних зборів

Скасування Дирекції, звільнення заступників Генерального директора, розширення складу Наглядової ради, наближення довгоочікуваного розподілу з «онлайн платформ» та подання чергових кроків з плану оптимізації витрат — такі результати Загальних зборів

Окрім зазначеного, обговорено низку поточних питать, зокрема, надважливу перспективу прийняття у другому читанні законопроекту 3377, що нарешті дозволить розблокувати діяльність організації, обмеження якої призвела до значних фінансових втрат усіх категорій правовласників України і світу.